Dynamics 365 Developer job opportunity

Programista ERP Dynamics 365

Strona: Programista ERP Dynamics 365

Jako programista zapewnisz jakość naszych usług i usprawnisz przydatne modyfikacje wdrożone dla  naszych klientów. Rozumiejąc przyczyny różnych przypadków i wymagane rozwiązanie, dostarczysz wnikliwych sugestii dla naszych klientów i konsultantów, jak najlepiej wykorzystać ukryte aspekty naszych rozwiązań.

Miejsce pracy

Praca na miejscu, w tarnowskim biurze.

Godziny pracy

Czas pracy 8 godzin, możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb.

Opis stanowiska pracy

  • Praca z projektami dotyczącymi wdrażania, wsparcia i modyfikacji systemu zarządzania biznesowego, związanymi z produktami Microsoft Dynamics 365 / AX / Axapta / PowerBI.
  • Integracja różnych systemów informatycznych i rozszerzeń ERP.
  • Modyfikacje systemu zgodnie ze specyfikacjami klienta/konsultanta.
  • Poprawa wydajności systemu klienta i sugerowanie ulepszeń.
  • Tworzenie i wdrażanie zmian w funkcjonalnościach systemu MS Dynamics AX.

Oczekiwania

  • Znajomości programowania w systemie Microsoft Dynamics AX (X++) lub w co najmniej w jednym z języków obiektowych (C#/Java).
  • Znajomość technologii MS SQL Server będzie dodatkowym atutem kandydata.
  • Zdolności myślenia twórczego i analitycznego.
  • Umiejętności kompletowania i doprecyzowywania wymagań użytkowników.
  • Wyższego wykształcenia o profilu informatycznym (ewentualnie 4-5 rok studiów).
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Gotowości do związania się z firmą na dłużej.

Dodatkowe umiejętności

  • Znajomość .NET.
  • Doświadczenie z MS Dynamics AX or Navision.
  • Doświadczenie z rozwiązaniami Cloud (Azure).

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w przyjaznym i ambitnym zespole.
  • Okazja do udziału w międzynarodowych projektach i przyczynienia się do sukcesów znanych firm.
  • Elastyczny harmonogram pracy.

Interesuje Cie to stanowisko, wyślij email z tematem „Programista ERP” na tarnow@go-erp.eu