Strona: Programista ERP

Poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku programista ERP do projektów systemu Microsoft Dynamics 365/AX. Stanowisko również obejmuje pracę z zespołem programistów i konsultantów.

e-sprawozdanie

Programista ERP – opis stanowiska

  • Praca nad projektami związanymi z implementacją, wsparciem i modyfikacjami systemu zarządzania przedsiębiorstwem, które obejmują produkty Microsoft Dynamics 365 / AX / Axapta / PowerBI.
  • Możliwość zaangażowania się w integrację różnych systemów informatycznych i rozszerzeń ERP.
  • Dzielenie się wiedzą ze współpracownikami na temat różnych rozwiązań
  • Rozwijanie systemu zgodnie z oczekiwaniami klienta/konsultanta.
  • Poszerzenie wiedzy na temat specyfikacji systemu klienta i sugerowanie ulepszeń.

Czego oczekujemy?

  • Wyższego wykształcenia z nauk ścisłych;
  • Wysokich umiejętności programowania obiektowego;
  • Doświadczenia w pracy z systemami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP);
  • Dobrej znajomość języka SQL;
  • Dobrej znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałych umiejętności analityczne;
  • Odpowiedzialnego podejście do pracy
  • Nastawienia na osiągniecie wyznaczonego celu
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

Przydatne umiejętności

  • znajomość .NET;
  • Doświadczenie w pracy z MS Dynamics AX lub Navision;
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Cloud (Azure).

Co oferujemy

  • Konkurencyjne zarobki w branży IT
  • Elastyczne harmonogram pracy
  • Środowisko umożliwiające ciągły rozwój,
  • Kompetentny zespół zarządzających,
  • Przyjazny i ambitny zespół specjalistów,

Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy? Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV na adres tarnów@go-erp.eu zaznaczając w temacie nazwę stanowiska Programista ERP.